Poraz karlovačkih odbojkaša u Velikoj Gorici

Iskusniji Velikogoričani bez većih problema nadigrali mladu karlovačku momčad

Odbojkaši Karlovca danas su u Velikoj Gorici doživjeli i drugi poraz u proljetnom dijelu sezone Druge nacionalne lige Centar. U utakmici 11. kola izgubili su od domaće Gorice s 3:0 u setovima.

U prvom setu mladi su se Karlovčani solidno držali do rezultata 10:7 za Velikogoričane. Tada domaći sa četiri poena u nizu povećavaju prednost na 14:7, a kod 19:12 rade novu 6:0 seriju i osvajaju set s 25:12. U drugoj dionici igre momčad trenera/igrača Dina Blaževića povela je 3:2 i 4:3. Velikogoričani preokreću na 8:4, a kod 9:6 osvajaju šest uzastopnih poena, odvajaju se na 15:6 i riješavaju set u svoju korist rezultatom 25:13. Do 6:6 su karlovački odbojkaši držali priključak za domaćima u trećem setu. Serijom 4:0 Velikogoričani bježe na 10:6, a kod 15:11 s nova tri uzastopna poena odvajaju se na 18:11 i završavaju utakmicu s 25:16.

Nakon 11. kola Karlovac je ostao na posljednjem 9. mjestu ljestvice s 2 boda, a u sljedećem kolu dočekuju momčad Daruvara.