Važna pobjeda protiv HAOK Rijeka – gostovanje kod Osječanki u posljednjem kolu Superlige

U prethodnom kolu, “Kelteksice” su osigurale važnu pobjedu na domaćem terenu protiv Rijeke. ✌️💪

Iako su pobijedile u tri seta, suočile su se s velikim otporom Riječanki koje se bore za ostanak u Superligi. Prvi set je bio potpuno u znaku “Kelteksica”, ali u preostala dva seta svjedočili smo žestokoj borbi za svaki poen, u kojoj su se “Kelteksice” ipak pokazale kao bolje te zasluženo upisale dvanaestu pobjedu u sezoni.

Prije posljednjeg kola osnovnog dijela sezone, “Kelteksice” su se popele na željeno četvrto mjesto na ljestvici s 24 boda, koliko ima i petoplasirani Osijek.

Karlovčanke i Osječanke ulaze u posljednje kolo bodovno poravnate. Tko pobijedi u međusobnom ogledu u Slavoniji, ući će u doigravanje kao četvrti. 4️⃣☝️🔥

U slučaju pobjede, prva četvrtfinalna utakmica doigravanja s Osječankama će se odigrati u Osijeku, dok će uzvratna biti u Karlovcu. U suprotnom, ako izgube u zadnjem kolu, ući će u doigravanje kao petoplasirane ekipe, pa će raspored biti obrnut.

Utakmica se igra subotu, 30. ožujka s početkom u 20:00 sati. Želimo našim curama sretan put i uspješnu igru! 🏐👏